Oto Kiralama Hizmetimiz

Aracınız bizden...

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hızla büyüyen firmamız 2004 yılından bu yana oto kiralama hizmetiyle de ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olan filomuzdaki araçların hepsi kendi firmamıza ait olup, yeni model ve full kaskoludur.

Müşterilerimize günlük, haftalık, aylık, yıllık olmak üzere 4 farklı paket ile bu paketlerin dışında ayrıca şirketlere de filo hizmeti veren firmamız her bütçeye hitap edebilmektedir.

Firmamızda düğün, nişan, doğum günü gibi özel günleriniz ile yurt dışından gelen misafirleriniz için

şoförlü - şoförsüz lüks araçlar kiralanır.

Hava alanı ve şehir araç teslim ve bırakma hizmetimiz ücretsizdir.

Araçlarımızın periyodik kontrolleri bünyemizdeki uzman elemanlarımız , bakımları ise yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

bizi arayın...

Araç Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

En az kiralama süresi 24 saattir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA

Uzun süreli kiralamalarda özel ücret uygulanır .

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA

Eskişehir Çarem Oto Kiralama belediye sınırları içerisinde olması koşulu ile, araçların müşteriye teslimi ve müşterinden teslim alınması ücretsizdir. Ancak diğer şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için lütfen arayınız.

ÖDEME

Kira bedeli kiralamanın başlangıcında nakit yada kredi olarak ödenebilir.

Ö;zel ödeme seçenekleri için lütfen bizi arayınız.

EHLİYET VE YAŞ

Lüks araçlar ve ticari araçlar için 25 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız, diğer araç grupları için 21 yaşını doldurmuş ve en az 1 yıllık ehliyet sahibi olmanız halinde Yıldırım Oto Kiralama' dan araç kiralayabilirsiniz.

TRAFİK CEZALARI

Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 48 saat içinde Yıldırım Oto Kiralama ofisine bilgi verilmemesi durumunda, aracın serviste kaldığı süre veya aracın herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde geçen süre, kiralama ücretine dahil edilir.

SİGORTALAR

Yıldırım Oto Kiralama, müşterilerini kanunların emrettiği şekilde sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası, diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (kasko) sigortalarıdır. Kiracı her hangi bir kaza durumunda aracın yerini değiştirmeden en yakın polis veya jandarma merkezine başvurarak Kaza Tespiti ve Alkol Tespiti raporlarını, temin etmelidir. Aksi durumda sigorta geçersiz kabul edilip, meydana gelen zararlar kiracıdan talep edilir. Kaza ve Alkol raporlarının belgelendirmesine rağmen aşağıda açıklanan hallerdeki hasar sorumluluğu ve buna ilişkin kayıpları karşılamak kiracıya aittir.

 

Sürücünün kaza anında alkol veya uyuşturucu etkisi altında olması,
kazanın yasal hız sınırının aşılması sonucunda meydana gelmesi ve bu durumun resmi raporlarda belirtilmesi.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza,hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.